Lubuska Szkoła Fotografii - Akademia Twórczych Poszukiwań

Poznaj LSF

01

PRZEDMIOTY

Sprawdź jakiej fotografii uczymy
Dowiedz się więcej
02

WYKŁADOWCY

Poznaj naszą wspaniałą i pełną pasji załogę!
Przeczytaj o wykładowcach
03

GALERIA FOTO WIDEO

Zobacz świat w obiektywie naszych studentów
Zobacz galerię

Lubuska Szkoła Fotografii - ostatnie miejsca! Zajęcia w małych grupach, 100% praktyki! Czesne miesięczne tylko 590 zł! Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Jeśli formularz jest aktywny to znaczy, że nabór jeszcze się nie zakończył. Po przesłaniu zgłoszenia i uiszczeniu opłaty wpisowej otrzymasz mailem potwierdzenie przyjęcia do Akademii.

Lubuska Szkoła Fotografii to wyjątkowe miejsce, które pozwoli Ci wkroczyć w fascynujący świat fotografii. Nasze atuty to duża ilość praktyki, pełni pasji i w pełni zaangażowani wykładowcy oraz 21 lat doświadczenia. Jesteśmy jedyną placówką oświatową w województwie lubuskim. Nadzór nad LSF pełni Lubuski Kurator Oświaty. Nauka w naszej szkole kończy się wystawą fotografii, którą prezentujemy w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc wystawienniczych w Zielonej Górze przez co najmniej dwa miesiące. Na koniec nauki absolwenci otrzymują honorowane dyplomy i świadectwa.

 

? Nauka w LSF
 

? Program nauczania oparty jest na autorskich programach naszych wykładowców, doświadczonych fotografów. Głównym założeniem LSF jest solidne, praktyczne przygotowanie absolwentów do samodzielnej, twórczej pracy w branży fotograficznej.

? Nauka w LFS to dobra inwestycja. Dajemy przygotowanie w wielu dziedzinach fotografii, m.in.: w fotografii portretowej, reportażowej, artystycznej i fashion, przyrodniczej i produktowej. Dodatkowo organizujemy dla naszych studentów warsztaty fotografii podwodnej i aktu. Uczymy także obróbki zdjęć w programach Adobe Lightroom i Adobe Photoshop.

 

? Nasze atuty to duża ilość praktyki, świetnie wyposażone studio, uznani i zaangażowani w przekazywanie wiedzy wykładowcy oraz 21 lat doświadczenia ❣️

?  Zajęcia w LSF odbywają się w weekendy dwa razy w miesiącu. Naszą siedzibą jest klimatyczna willa w centrum Zielonej Góry, gdzie dysponujemy:
 
* dużym (60m2), profesjonalnie wyposażonym studiem fotograficznym – oświetlenie błyskowe quadralite, oświetlenie błyskowe elfo, oświetlenie stałe – kilka rodzajów, szeroka gama modyfikatorów oświetlenia, filtrów itp, elektroniczny system zawieszania teł z kilkunastoma tłami, dymiarki, wytwornice smug świetlnych, śniegu, baniek, kostiumy, rekwizyty i inne akcesoria)
* pracownią obróbki zdjęć z kilkunastoma stanowiskami komputerowymi
* salą widowiskową ze sceną (180m2)
 
? Zajęcia w LSF to PRAKTYKA, PRAKTYKA i jeszcze raz PRAKTYKA ❤
❗ Nasi wykładowcy to wspaniali, bardzo doświadczeni artyści, zaangażowani w przekazywanie Wam swojej wiedzy ?
* Zapewniamy modelki, modeli, zajęcia terenowe oraz na przełomie semestrów mega twórczy plener w górach izerskich ?
a także możliwość fotografowania na planach filmowych oraz ważnych wydarzeniach sportowych, jak min. Mistrzostwa Polski w karate tradycyjnym, mecze koszykarskie, zawody szpadzistów, szkolenia agresji psów policyjnych, próby teatralne, plany filmowe.
 
 
? Jesteśmy jedyną placówką oświatową w województwie lubuskim, wpisaną do RSPO MEN. Nadzór nad LSF pełni Lubuski Kurator Oświaty ?
 
? Nabór trwa do wyczerpania miejsc!

? Szkoła skierowana jest do wszystkich miłośników planujących rozpoczęcie niezależnej pracy na płaszczyźnie biznesowej czy artystycznej, dla osób planujących dalszą edukację na kierunkach pokrewnych wyższych uczelni oraz dla wszystkich, którzy po prostu chcą nauczyć się dobrze fotografować, rozwijać swoją pasję i opanować narzędzie, jakim jest aparat.

? Nasza oferta skierowana jest dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych.

? LSF wpisana jest do Rejestru Szkół i Placówek Niepublicznych Ministerstwa Edukacji i Nauki i znajduje się na liście placówek podlegających kontroli Ministra Oświaty.

? O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Kładziemy nacisk na komfort kształcenia dlatego ilość miejsc jest ściśle ograniczona!

? Nauka trwa 10 miesięcy, od października do lipca. 

 

? Nauka w naszej szkole kończy się wystawą fotografii, którą prezentujemy w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc wystawienniczych w Zielonej Górze przez co najmniej dwa miesiące. Na koniec nauki absolwenci otrzymują honorowane dyplomy i świadectwa ❣️

 

?  WARUNKI PRZYJĘCIA

Warunki przyjęcia: przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz uiszczenie opłaty rekrutacyjnej w wys. 500 zł. Opłatę rekrutacyjną w wys. 500 zł należy przelać na konto: Akademia Twórczych Poszukiwań Krasickiego 4 65-512 Zielona Góra 83 1020 5402 0000 0702 0125 9126 TYTUŁ WPŁATY: Wpisowe do LSF + Imię i Nazwisko

OPŁAĆ WPISOWE TUTAJ

 

?  MASTERCLASS

? Szczegółowe informacje o Masterclass znajdują się TUTAJ
 

 

Jeśli formularz jest aktywny to znaczy, że nabór jeszcze się nie zakończył. Po przesłaniu zgłoszenia i uiszczeniu opłaty wpisowej otrzymasz mailem potwierdzenie przyjęcia do Akademii.

Cieszymy się dobrymi opiniami naszych absolwentów i kibicujemy im w ich kolejnych sukcesach zawodowych.

Jeśli formularz jest aktywny to znaczy, że nabór jeszcze się nie zakończył. Po przesłaniu zgłoszenia i uiszczeniu opłaty wpisowej otrzymasz mailem potwierdzenie przyjęcia do Akademii.

Lubuska Szkoła Fotografii