Lubuska Akademia Aktorska - Akademia Twórczych Poszukiwań

Poznaj LAA

01

PRZEDMIOTY

Sprawdź w jaki sposób zgłębisz tajniki aktorstwa
Dowiedz się więcej
02

WYKŁADOWCY

Poznaj naszą wspaniałą i pełną pasji załogę!
Poznaj nas
03

GALERIA FOTO WIDEO

Podejrzyj jak wyglądają nasze zajęcia
Zobacz galerię

Jeśli formularz jest aktywny to znaczy, że nabór jeszcze się nie zakończył. Po przesłaniu zgłoszenia i uiszczeniu opłaty wpisowej otrzymasz mailem potwierdzenie przyjęcia do Akademii.

Warsztaty ze scen klasycznych z wybitną aktorką filmową i teatralną MARZENĄ TRYBAŁĄ w Lubuskiej Akademii Aktorskiej / Maj 2023

Zapraszamy wszystkich, których talent aktorski wymaga odnalezienia lub oszlifowania, gotowych do pasjonującej pracy nad sobą, nastawionych na zawodowy sukces lub po prostu rozwój, dobrą zabawę i podniesienie kwalifikacji, usprawnienie dykcji, nabranie pewności siebie! Lubuska Akademia Aktorska to kompleksowe przygotowanie do pracy na planie filmowych jak i na deskach teatralnych.

LAA – NABÓR DO DWULETNIEJ AKADEMII

Lubuska Akademia Aktorska otwarta dla wszystkich zainteresowanych, nie ma egzaminu wstępnego. Nikogo z góry nie skreślamy!

W naszej szkole zajęcia poprowadzą aktorzy, reżyserzy, muzycy i pedagodzy, również gwiazdy polskich scen teatralnych i filmowych.

Nauka trwa dwa lata i kończy się DYPLOMEM. Słuchacze przygotowują pod okiem wykładowców spektakl teatralny, który prezentują przed publicznością i zaproszonymi autorytetami z dziedziny teatru. Oceniani są również za kreacje filmowe przygotowywane w ciągu całej nauki. 

Każdy słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia Lubuskiej Akademii Aktorskiej z ocenami ze wszystkich przedmiotów oraz Dyplom Akademii z ocenami za rolę w spektaklu dyplomowym oraz role filmowe.

Zjazdy warsztatowe odbywają się raz w miesiącu w weekend. Podczas dwóch dni zajęć pracujecie od godz. 9.00 do 21.00.

Między zjazdami jesteśmy w kontakcie online.

WSKOCZ OD RAZU NA II ROK! 

Masz doświadczenie na planie lub deskach teatralnych? Ukończyłeś rok innej szkoły lub kursy aktorskie? Dla adeptów sztuki aktorskiej i doświadczonych już nieco artystów dajemy możliwość podjęcia nauki od razu na drugim roku naszej Akademii. Dołączenie do drugiego roku odbywa się po ocenie Twojego demo aktorskiego lub przesłaniu dyplomu poprzednio ukończonej szkoły / kursu zawodowego Zadzwoń i zapytaj o warunki naboru! Tylko 3 miejsca! Kontakt telefoniczny pod nr 607 651 051 lub mailowy: info@akademia.zgora.pl

WYKŁADOWCY

Nasi wspaniali wykładowcy to: Elżbieta Donimirska, Małgorzata Paszkier-Wojcieszonek, Andrzej Nowakowski, Tatiana Kołodziejska, Lucy Ladiva, Mariusz Kiljan, Marzena Więcek oraz gościnnie polska gwiazda filmowa, teatralna i telewizyjna Marzena Trybała, która poza tym że prowadzi u nas gościnnie warsztaty, zagrała w dwóch filmach fabularnych produkowanych w naszej Akademii (“Kolekcja sukienek” rez. Marzena Więcek, “Chleba naszego” reż. Andrzej Nowakowski).

Poczytaj biogramy wykładowców: https://akademia.zgora.pl/wykladowcy-laa/

W naszych szkolnych filmach grali również inni wybitni aktorzy: Ewa Szykulska, Adrianna Biedrzyńska, Marzena Trybała, Dorota Stalińska, Zbigniew Zamachowski.

PRZEDMIOTY 

Przedmioty: wiersz, dykcja, wyobraźnia, praca z kamerą, kreacje filmowe, proza, umuzykalnienie, piosenka aktorska, wiersz współczesny, wiersz klasyczny.

Zajęcia dodatkowe: elementy sztuk walki, strzelectwo.

FORMALNIE 

Jesteśmy placówką oświatową zarejestrowaną w RSPO Ministerstwa Edukacji i Nauki

Wieloprofilowość naszej Akademii stwarza wiele możliwości – będziecie realizować wspólne projekty ze studentami produkcji filmowej, reżyserii, fotografami, muzykami , a następnie dla chętnych mamy w ofercie roczny kurs Masterclass, na którym realizujemy pełnometrażowy kinowy film fabularny, w którym macie okazję zagrać u boku gwiazd kina

– Wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPS i innych jednostek.

– Jesteśmy zarejestrowani w PUP jako oficjalna placówka szkoleniowa.

PLANY FILMOWE/ SESJE FOTOGRAFICZNE

Podczas nauki kręcimy filmy, nagrywamy słuchowiska dla radia, produkujemy spektakle. Ponadto zapraszamy naszych studentów do udziału w rozmaitych artystycznych sesjach fotograficznych, dzięki czemu kończąc szkołę mają bogate portfolio nie tylko aktorskie, filmowe, ale i fotograficzne!

Mamy własne, świetnie wyposażone studio filmowo-fotograficzne i profesjonalny sprzęt umożliwiający produkcję profesjonalnych filmów do kina i telewizji. Współpracujemy z Domami Produkcyjnymi, redakcjami telewizyjnymi, teatralnymi oraz uznanymi w kraju i za granicą artystami z branży filmowej i teatralnej.

U nas zawsze dużo się dzieje i jest pełnia twórczej mocy !

Nasi absolwenci, a często jeszcze w trakcie nauki zapisywani sią do zawodowej bazy aktorskiej Agencji Aktorskiej Edwin Film we Wrocławiu.

Cieszymy się świetnymi opiniami naszych absolwentów – obejrzyj co mówią o nauce w LAA:

https://youtu.be/wTgw_Yq4v5I?feature=shared

Inne opinie znajdziesz na naszej stronie i na google:)

ZAPISY

Wpisowe: 500 zł

Czesne miesięczne: 590 zł.

PRZYJMUJEMY TYLKO 18 OSÓB !

Decyduje kolejność zgłoszeń!

WARUNKI PRZYJĘCIA

Przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz uiszczenie opłaty rekrutacyjnej w wys. 500 zł. Opłatę rekrutacyjną w wys. 500 zł należy przelać na konto: Akademia Twórczych Poszukiwań Krasickiego 4 65-512 Zielona Góra 83 1020 5402 0000 0702 0125 9126 TYTUŁ WPŁATY: Wpisowe do LAA + Imię i Nazwisko

***********

Jeśli formularz jest aktywny to znaczy, że nabór jeszcze się nie zakończył. Po przesłaniu zgłoszenia i uiszczeniu opłaty wpisowej otrzymasz mailem potwierdzenie przyjęcia do Akademii.

KURS FILMOWO-AKTORSKI „NAKRĘCENI” DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 11 -16 LAT

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSACH DLA DZIECI TUTAJ

Cieszymy się dobrymi opiniami naszych absolwentów i kibicujemy im w ich kolejnych
sukcesach zawodowych.

Jeśli formularz jest aktywny to znaczy, że nabór jeszcze się nie zakończył. Po przesłaniu zgłoszenia i uiszczeniu opłaty wpisowej otrzymasz mailem potwierdzenie przyjęcia do Akademii.

Lubuska Akademia Aktorska