Lubuska Akademia Aktorska - Akademia Twórczych Poszukiwań

Poznaj LAA

01

PRZEDMIOTY

Sprawdź w jaki sposób zgłębisz tajniki aktorstwa
Dowiedz się więcej
02

WYKŁADOWCY

Poznaj naszą wspaniałą i pełną pasji załogę!
Poznaj nas
03

GALERIA FOTO WIDEO

Podejrzyj jak wyglądają nasze zajęcia
Zobacz galerię

Warsztaty ze scen klasycznych z wybitną aktorką filmową i teatralną MARZENĄ TRYBAŁĄ w Lubuskiej Akademii Aktorskiej / Maj 2023

Zapraszamy wszystkich, których talent aktorski wymaga odnalezienia lub oszlifowania gotowych do pasjonującej pracy nad swoim aktorskim warsztatem, nastawionych na sukces lub po prostu dobrą zabawę i podniesienie swoich kwalifikacji.

LAA – NABÓR NA ROK SZKOLNY 2022/2023 TRWA!

Lubuska Akademia Aktorska otwarta dla wszystkich zainteresowanych, nie ma egzaminu wstępnego. Nikogo z góry nie skreślamy.

W naszej szkole zajęcia poprowadzą aktorzy, reżyserzy, muzycy i pedagodzy, również gwiazdy polskich scen teatralnych i filmowych.

Nauka trwa dwa lata i kończy się DYPLOMEM. Słuchacze przygotowują pod okiem wykładowców spektakl teatralny oraz realizują etiudę fabularną.
Każdy słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia Lubuskiej Akademii Aktorskiej oraz Dyplom Akademii.

Przedmioty: WIERSZ, DYKCJA, WYOBRAŹNIA, GŁOS I REZONATORY, PRACA Z KAMERĄ, ANALIZA FILMU, ZADANIA AKTORSKIE, PRACA NAD ROLĄ, PROZA, WARSZTAT RUCHU, PIOSENKA AKTORSKA, SCENY WSPÓŁCZESNE, SCENY KLASYCZNE, SŁUCHOWISKO RADIOWE I DUBBING.

Wykładowcy: Elżbieta Donimirska, Marzena Więcek, Małgorzata Paszkier-Wojcieszonek, Andrzej Nowakowski, Piotr Lizak, Wojciech Romańczyk, Agnieszka Lucya.

Ponadto organizujemy dwudniowe spotkania warsztatowe z gwiazdami polskich scen filmowych i teatralnych. Wśród prowadzących  m.in: Marzena Trybała, Piotr Głowacki, Tomasz Ciachorowski, Ewa Szykulska,  Adrianna Biedrzyńska.

LLA prowadzimy od 2019 roku. Pierwsi absolwenci odnoszą już sukcesy spełniając się na deskach teatralnych m.in warszawskich teatrów, realizują w produkcjach telewizyjnych i filmowych, odnoszą pierwsze sukcesy.

Poza zajęciami w szkole zapraszamy na plany filmowe oraz organizujemy zapisy naszych studentów do bazy aktorskiej Edwin Film we Wrocławiu.

Podczas nauki kręcimy filmy, nagrywamy słuchowiska dla radia, robimy spektakle. U nas zawsze dużo się dzieje i zawsze jest 

pełnia twórczej mocy!!!

Czesne miesięczne wynosi 590 zł. 

PRZYJMUJEMY 15 OSÓB.

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

***********

 

KURS FILMOWO-AKTORSKI „NAKRĘCENI” DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (10-16 LAT)

🎬 Program obejmuje: naukę aktorstwa teatralnego i filmowego, pracę przed i za kamerą, pracę z mikrofonem, dykcję, piosenkę aktorską, budowanie filmowych i teatralnych scen współczesnych, pracę nad prozą i prozą poetycką, pracę nad etiudami filmowymi, interpretację wiersza, pisanie scenariuszy, nagrywanie krótkich form filmowych, radiowych, naukę montażu i udźwiękowienia filmów.
Kurs zakończy się w maju lub czerwcu realizacją filmową i spektaklem teatralnym 🎥🎥🎥

Koszt miesięczny: 250 zł
Wpisowe (opłata jednorazowa): 150 zł
👉 Więcej informacji pod nr tel. 607 651 051 lub  mailowo info@akademia.zgora.pl

Z A P R A S Z A M Y 🥰

Zajęcia w każdy wtorek od 17.00 do 20.00
Opłata miesięczna: 250 zł

Zajęcia poprowadzą m.in:
– aktorka, reżyserka, scenarzystka, operator, montażystka, dyrektor Akademii Twórczych Poszukiwań: Marzena Więcek
– aktor i kompozytor, wykładowca Lubuskiej Akademii Aktorskiej, aktor Lubuskiego Teatru: Wojciech Romańczyk
– aktorka i wokalistka Agnieszka Lucya

LINKI DO FOTORELACJI I FILMIKÓW Z ZAJĘĆ NA NASZYM FUN PAGE:

https://www.facebook.com/Akademia.Tworczych.Poszukiwan/posts/4695888267164994
https://www.facebook.com/Akademia.Tworczych.Poszukiwan/videos/636711150660622/
https://www.facebook.com/Akademia.Tworczych.Poszukiwan/posts/4674696759284145
https://www.facebook.com/Akademia.Tworczych.Poszukiwan/videos/970877923501610/
https://www.facebook.com/Akademia.Tworczych.Poszukiwan/posts/4650586758361812
https://www.facebook.com/Akademia.Tworczych.Poszukiwan/posts/4628114567275698
https://www.facebook.com/Akademia.Tworczych.Poszukiwan/posts/4628077747279380

 

Cieszymy się dobrymi opiniami naszych absolwentów i kibicujemy im w ich kolejnych
sukcesach zawodowych.

Swietni wykladowcy! Mega ludzie i atmosfera i oczywiscie profesjonalizm na 1000 % Dzieki za ten czas
Dorota Halama
Dyrektorka szkoły to niezwykła Kobieta Renesansu - z jednej strony zaskakująco wszechstronnie utalentowana artystka, z drugiej - świetna menadżerka i organizatorka, która potrafi otoczyć się wartościowymi ludźmi, by odpowiednio dobrać kadrę Akademii. Dzięki temu gwarantuje wysoki poziom wykładów, co przy niskich cenach sprawia, że Akademia Twórczych Poszukiwań jest bardzo atrakcyjną propozycją dla osób zafascynowanych filmem czy aktorstwem. A to, ile z wybranych zajęć się wyniesie i co w przyszłości dzięki tej wiedzy stworzy, zależy już wyłącznie od pasji, zaangażowania i prawdziwej chęci doskonalenia się samych studentów. Polecam gorąco!
Stanisław Mąderek
Polecam takie spotkanie że sztuką. Super miejsce, świetna kadra, pewne efekty kształcenia.
Ilona Walkowska
Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać się w artystycznym kierunku . Super kadra pedagogiczna oraz miła i serdeczna atmosfera wśród kolegów i koleżanek, która sprawia, że zajęcia to czysta przyjemność. Polecam!
Tomasz Zielazny
Niezwykła okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności pod okiem uznanych, kompetentnych i wielkich artystów polskiej sceny i ekranu. Akademia oferuje ciekawy, autorski program nauczania, możliwości rozwoju - zarówno talentu aktorskiego, jak i muzycznego. Każdy może przeżyć wspaniałą życiową przygodę, bez względu na wiek i doświadczenie aktorskie.
Jolanta Sipowicz
Polecam Lubuską Akademię Aktorską. Ceny przystępne oraz profesjonalna kadra. Tematyka zajęć i warsztatów daje niezłe przygotowanie do uzyskania wiedzy na temat zawodu aktorskiego.. Nawet dla osób niekoniecznie doświadczonych , po kursie stwarza szansę na dobre przygotowanie do startu w castingach teatralnych, filmowych i reklamowych..Szkoła ta jest możliwością kształcenia nowych umiejętności , poszerza wiedzę teoretyczną i praktyczną. Polecam.
Iwona Pawlak
Jestem bardzo zadowolony ze szkoły, mogę wręcz powiedzieć że odmieniła moje życie.
Szymon Kuszak
Polecam bardzo szkołę, dała mi inne spojrzenie na świat, a zajecia odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze.
Barbara Pacek
Wspaniała kadra, mega energia, mega postępy ludzi! Wspaniały czas!
Dariusz Krzystek
Jeśli jesteś wrażliwym człowiekiem, interesujesz się filmem, teatrem i ogólnie mediami to miejsce jest właśnie dla ciebie. Lubuska filmówka to miejsce gdzie znajdziesz dobrych fachowców i pasjonatów sztuki, którzy w niezwykle interesujący sposób przekażą Ci swoją wiedzę i doświadczenie. Pomysłodawczyni szkoły Marzena Więcek skupiła wokół siebie świetnych i doświadczonych ludzi, którzy nauczą Cię patrzeć na sztukę filmową inaczej niż dotychczas. Ja jako absolwent gwarantuję Ci, że jeśli się zdecydujesz na pewno nie pożałujesz tej decyzji! A do zyskania jest bardzo wiele! Pamiętaj - Twoje marzenia na wyciągniecie ręki. Trzeba robić w życiu to co się kocha!
Tomasz Pietrzak

Lubuska Akademia Aktorska